B32674D8105K000
MFR.Part #
B32674D8105K000
JLCPCB Part #
C428921
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 875V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS