B32673P5155K000
MFR.Part #
B32673P5155K000
JLCPCB Part #
C7218375
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.5uF 200V、520V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS