AVR-M1005C180MTAAB
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
AVR-M1005C180MTAAB
JLCPCB Part #
C340622
Package
0402
Description
11V 120pF@1MHz 16A 18V 30V 60mJ 0402 Varistors ROHS