ACM2012E-900-2P-T00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ACM2012E-900-2P-T00
JLCPCB Part #
C76573
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 2 330mA 350mΩ 50V 90Ω@100MHz SMD Common Mode Filters ROHS