3020240BS
Extended
Manufacturer
TBF
MFR.Part #
3020240BS
Description
2.5mm 20mm 240mm 4.8 level Alloy steel Bolt External Hexagonal GB30 Half Thread M20X240 Natural color - Screw & bolt ROHS