30202204BS
Extended
Manufacturer
TBF
MFR.Part #
30202204BS
Description
2.5mm 20mm 220mm 4.8 level Alloy steel Bolt External Hexagonal GB30 Half Thread M20X220 Natural color - Screw & bolt ROHS