RN16T22940F
MFR.Part #
RN16T22940F
JLCPCB Part #
C172541
Description
-55℃~+155℃ 167mW 250V 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS