RN16T21080F
MFR.Part #
RN16T21080F
JLCPCB Part #
C172507
Description
-55℃~+155℃ 108Ω 167mW 250V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS