RMS12FT39R2
MFR.Part #
RMS12FT39R2
JLCPCB Part #
C212524
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS