RMS12FT30R1
MFR.Part #
RMS12FT30R1
JLCPCB Part #
C912814
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS