RMS12FT22R1
MFR.Part #
RMS12FT22R1
JLCPCB Part #
C212500
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS