RMS10FT7501
MFR.Part #
RMS10FT7501
JLCPCB Part #
C912650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS