RMS10FT3R00
MFR.Part #
RMS10FT3R00
JLCPCB Part #
C212395
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS