RMS06JT4R7
MFR.Part #
RMS06JT4R7
JLCPCB Part #
C209243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7Ω 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS