RMS06FT9531
MFR.Part #
RMS06FT9531
JLCPCB Part #
C209216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS