RMS06FT7681
MFR.Part #
RMS06FT7681
JLCPCB Part #
C209197
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS