RMS06FT4991
MFR.Part #
RMS06FT4991
JLCPCB Part #
C209154
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS