RMS06FT3R32
MFR.Part #
RMS06FT3R32
JLCPCB Part #
C209136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS