RMS06FT3602
MFR.Part #
RMS06FT3602
JLCPCB Part #
C209125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS