RMS06FT12R0
MFR.Part #
RMS06FT12R0
JLCPCB Part #
C912090
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS