RMS04FT7503
MFR.Part #
RMS04FT7503
JLCPCB Part #
C911915
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS