RMS04FT3300
MFR.Part #
RMS04FT3300
JLCPCB Part #
C208861
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS