RMS04FT3093
MFR.Part #
RMS04FT3093
JLCPCB Part #
C911576
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS