RMS04FT2000
MFR.Part #
RMS04FT2000
JLCPCB Part #
C208818
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS