RMS04FT12R1
MFR.Part #
RMS04FT12R1
JLCPCB Part #
C208795
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS