RMS04FT11R0
MFR.Part #
RMS04FT11R0
JLCPCB Part #
C911628
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS