RMS04FT1133
MFR.Part #
RMS04FT1133
JLCPCB Part #
C208786
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS