RMS04FT1103
MFR.Part #
RMS04FT1103
JLCPCB Part #
C911626
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS