RM13FTN1000
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM13FTN1000
JLCPCB Part #
C160574
Package
1210
Description
100Ω 333mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS