RM12FTN3R90
MFR.Part #
RM12FTN3R90
JLCPCB Part #
C188094
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS