RM12FTN1603
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12FTN1603
JLCPCB Part #
C188081
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS