RM10FTN3600
MFR.Part #
RM10FTN3600
JLCPCB Part #
C156146
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS