RM10FTN2103
MFR.Part #
RM10FTN2103
JLCPCB Part #
C188047
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS