RM10FTN1804
MFR.Part #
RM10FTN1804
JLCPCB Part #
C170058
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS