RM06FTN47R5
MFR.Part #
RM06FTN47R5
JLCPCB Part #
C167051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS