RM04FTN6802
MFR.Part #
RM04FTN6802
JLCPCB Part #
C156120
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS