RM04FTN5622
MFR.Part #
RM04FTN5622
JLCPCB Part #
C162817
Description
-55℃~+155℃ 50V 56.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS