RM04FTN44R2
MFR.Part #
RM04FTN44R2
JLCPCB Part #
C162830
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS