RM02JTN5R1
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM02JTN5R1
JLCPCB Part #
C240175
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 25V 5.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS