RM02JTN390
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM02JTN390
JLCPCB Part #
C240158
Description
-55℃~+125℃ 25V 39Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS