RM02FTN1004
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM02FTN1004
JLCPCB Part #
C239738
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS