RLP25FEGMR020
MFR.Part #
RLP25FEGMR020
JLCPCB Part #
C913007
Description
20mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS