RB06BTS4990
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RB06BTS4990
JLCPCB Part #
C7421603
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS