XNMCZLNDHD-32.768KHZ
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
XNMCZLNDHD-32.768KHZ
JLCPCB Part #
C124332
Package
MC-146
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm MC-146 Crystals ROHS