XIHCCLNANF-7.372800MHZ
MFR.Part #
XIHCCLNANF-7.372800MHZ
JLCPCB Part #
C521717
Description
-40℃~+85℃ 20pF 7.3728MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS