HPC8040NF-3R3M
MFR.Part #
HPC8040NF-3R3M
JLCPCB Part #
C155149
Package
SMD,8x8mm
Description
15mΩ 3.3uH 6.2A 7.5A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS