HPC5040NF-4R7M
MFR.Part #
HPC5040NF-4R7M
JLCPCB Part #
C357070
Package
SMD,5x5mm
Description
3.2A 3.9A 32mΩ 4.7uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS