HPC5040NF-101M
MFR.Part #
HPC5040NF-101M
JLCPCB Part #
C357064
Package
SMD,5x5mm
Description
100uH 560mΩ 720mA 750mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS