HPC4012TF-220M
MFR.Part #
HPC4012TF-220M
JLCPCB Part #
C357046
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 400mΩ 600mA 620mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS