HPC3012TF-150M
MFR.Part #
HPC3012TF-150M
JLCPCB Part #
C155117
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 463.2mΩ 620mA 620mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS